menu Rejestracja EN

Dlaczego warto

Ponad 250 uczestników

Co roku kongres skupia rzeszę wybitnych specjalistów, nie tylko z zakresu controllingu i finansów, ale także zarządzania przedsiębiorstwem, sprzedaży i zaawansowanych technologii. Poznaj partnerów biznesowych z całej Europy i otwórz się na globalną wymianę doświadczeń.

Wykłady merytoryczne

Wykłady, które inspirują  i zmieniają podejście do zarządzania przedsiębiorstwami. Innowacyjne rozwiązania, nowoczesne technologie i wyzwania XXI wieku – z tym zmierzą się przedstawiciele Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) i firm: Deloitte Digital, Zalando, Church&Dwight, Blanco, Microsoft, IBM, Carlsberg Shared Service Center, Oracle, ORLEN Laboratorium, FFiL Śnieżka, Amer Sports Financial Shared Service, ABB Business Services i inne.

Wystąpienie Ralpha Treitza
- Dyrektora Zarządzającego Deloitte Digital Germany

Przyjdź i wysłuchaj wizjonerskiego wykładu „Czy jesteś gotowy zaakceptować sztuczną inteligencję jako kolegę” wygłoszonego przez tegorocznego gościa specjalnego – Ralpha Treitza (Managing Director w Deloitte Digital).

„Negatywne postrzeganie jest takie, że roboty zastąpią ludzi w miejscu pracy. Pozytywne jest takie, że pozwolą nam one wykonywać zadania na takim poziomie, o którym nigdy nie marzyliśmy."

To pierwsza w Polsce okazja, by poznać i porozmawiać z jednym z najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie sztucznej inteligencji (AI), Big Data, systemów autonomicznych oraz zwinnego rozwoju (Agile).

Wystąpienie Matthiasa von Daacke
- Vice Chairman of the Board International Association of Controllers (ICV)

Matthias von Daacke to charyzmatyczny menedżer i ekspert z ogromnym doświadczeniem w międzynarodowych przedsiębiorstwach. Jest Wiceprezesem Zarządu w International Association of Controllers (ICV). Przyjdź i zobacz wystąpienie pt.: "Przygotuj się na TWOJĄ przyszłość!" Matthias ma również ogromne doświadczenie praktyczne i jest Członkiem Zarządu oraz Dyrektorem Controllingu w Grupie BLANCO.

Ma ponad 25 letnie doświadczenie menedżerskie w przedsiębiorstwach z różnych branż. Wcześniej pracował przez 11 lat jako Menedżer i Controller w branży automotie, w tym trzy i pół roku jako Dyrektor generalny w USA.

„Uczenie się przez całe życie ma również zasadnicze znaczenie dla controllerów, zwłaszcza w odniesieniu do kompetencji cyfrowych”.

Nowości, trendy i praktyka

Wysłuchaj prelekcji w trakcie których najwybitniejsi eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami z zakresu controllingu i finansów w cyfrowych modelach biznesowych oraz centrach usług wspólnych

Tematyka wystąpień to:

 • Controlling and Management
 • Artificial Intelligence
 • Digital Business Models
 • Digital Platforms
 • Start-Up Controlling
 • Shared Services Centers
 • Cloud Computing
 • Robotic Process Automation (RPA)
 • Big Data
 • Business Intelligence (BI)
 • Advanced Analytics

Sesje tematyczne

XIII kongres ICV POLSKA to również 6 sesji tematycznych, w których możesz wziąć udział. Podczas sesji tematyka omawiana będzie na szczegółowym i praktycznym poziomie. Zaprosiliśmy do wystąpień praktyków oraz ekspertów w swoich dziedzinach. Sesje tematyczne podejmować będą zagadnienia:

 • Sesja A: Planowanie przyszłości – innowacyjne połączenie prognozowania, planowania i optymalizacji (translation to ENG/PL)
 • Sesja B: Advanced Analytics i rozwiązania bisuness Intelligence
 • Sesja C: Robotyzacja i automatyzacja procesów finansowych i controllingowych w sektorze SSC i BPO
 • Sesja D: Future of Controlling and Analytics (translation to ENG/PL)
 • Sesja E: Controlling – process and competence models
 • Sesja F: Zaawansowane narzędzia i systemy business intelligence
 • Sesja G: ICV Young Controllers Barcamp

ICV Young Controllers Barcamp!

Na kongres zapraszamy także studentów z obszaru controllingu. Przyjdź, poznaj ich i zaproś najlepszych do swojej firmy. W ICV wierzmy, że controlling to zawód z przyszłością i od samego początku warto dbać o rozwój swojej ścieżki kariery zawodowej.

Symultaniczne tłumaczenie

Zapraszamy controllerów  z całej Europy, by móc wymieniać się doświadczeniami z różnych krajów. Dzięki obustronnym, symultanicznym tłumaczeniom polsko-angielskim bez problemu zrozumiesz zagranicznych prelegentów.

Impreza integracyjna i networking

Ogromną wartością naszych kongresów jest również możliwość budowania sieci kontaktów oraz integracja uczestników. Podczas wieczornego spotkania zapewnimy atrakcje oraz możliwości nieformalnej wymiany doświadczeń.

Wiedza, doświadczenie, inspiracje – to ważne, ale nie jedyne atuty kongresu. Przewagę konkurencyjną buduje się również dzięki bogatej sieci kontaktów. Od rana uczestnicy wymieniają się wizytówkami i dyskutują w czasie sesji networkingowych, a wieczorem w bardziej nieformalnej atmosferze wymieniają doświadczenia i nawiązują znajomości. Przyjdź i przekonaj się, jak zaprocentują one w przyszłości.

 

Kontakt

dr Tomasz M. Zieliński
Dyrektor Zarządzający
ICV POLSKA
tel. +48 (61) 852 33 53
Maja Kramer
Członek Zarządu
Akademia Controllingu Sp. z o.o.
ICV POLSKA
tel. +48 (61) 852 33 53
Klaudia Blicharz
Koordynator ICV POLSKA
Akademia Controllingu Sp. z o.o.
ICV POLSKA
tel. +48 (61) 852 33 53
Marta Elimer
Koordynator szkoleń,
Akademia Controllingu Sp. z o.o.
ICV POLSKA
tel. +48 (61) 852 33 53