menu Rejestracja EN
dr Tomasz M. Zieliński
dr Tomasz M. Zieliński
Dyrektor Zarządzający ICV POLSKA - Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)

 

„Aby skutecznie konkurować na rynku, polskie przedsiębiorstwa muszą wkładać więcej myśli controllingowej w swoje produkty i usługi. Myśl ta musi pochodzić od każdej osoby w przedsiębiorstwie, co z pewnością przełoży się na wzrost konkurencyjności naszych przedsiębiorstw.”

 

Dyrektor Zarządzający ICV POLSKA (International Association of Controllers – ICV).

 

Prezes Zarządu firmy ABC Akademia Sp. z o.o. – producenta platformy zarządczo-controllingowej Doctor Coster® oraz lidera wdrożeń ZPRK/RPCA w Polsce.

 

Prezes Zarządu i opiekun merytoryczny w Akademii Controllingu Sp. z o.o. – wyłącznego przedstawiciela i partnera strategicznego ICV w Polsce.

 

„Dzisiejsza największa obawa ludzkości to, aby nie stracić znaczenia i nie zostać wykluczonym! Dotyczy to również biznesu i pracy.”

 

Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dziedzina: finanse, specjalność: controlling, rachunkowość.  Stały współpracownik Katedry Controllingu Analizy Finansowej i Wyceny w UEP.

 

Autor zaawansowanej koncepcji zasobowo-procesowego rachunku kosztów (ZPRK/RPCA) wdrażanej w dużych grupach kapitałowych oraz przedsiębiorstwach z wielu branż produkcyjnych, handlowych, finansowych i usługowych. Jego koncepcja z obszaru zarządzania i controllingu spotkała się z uznaniem takich firm jak: ORLEN Laboratorium, LOTOS Kolej, Energa Obrót, Electrolux, FirstData Poland (POLCARD), Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, Blachotrapez, Spomlek, Sun Garden, Komputronik, Kupiec i inne.

 

„Nowe zespoły typu Człowiek + Sztuczna Inteligencja mogą zacząć dominować w najbliższej przyszłości i bardzo szybko zdobywać przewagę konkurencyjną nie tylko w życiu zawodowym, ale również w życiu prywatnym.”

 

Jest autorem pierwszej książki o koncepcji ZPRK: Zieliński, T.M., 2017, Zasobowo-procesowy rachunek kosztów, Akademia Controllingu, Poznań, (967 stron) oraz wielu artykułów z obszaru controllingu, zarządzania procesowego oraz business intelligence.

 

dr Tomasz M. Zieliński to charyzmatyczny wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Szkole Głównej Handlowej, Uniwersytecie Łódzkim oraz w Akademii Controllingu Sp. z o.o.

 

„Elastyczność, dostosowanie i szybka adaptacja do nowych funkcji i zadań jest kluczowa dla społeczności finansistów na świecie.”

Kontakt

dr Tomasz M. Zieliński
Dyrektor Zarządzający
ICV POLSKA
tel. +48 (61) 852 33 53
Maja Kramer
Członek Zarządu
Akademia Controllingu Sp. z o.o.
ICV POLSKA
tel. +48 (61) 852 33 53
Klaudia Blicharz
Koordynator ICV POLSKA
Akademia Controllingu Sp. z o.o.
ICV POLSKA
tel. +48 (61) 852 33 53
Marta Elimer
Koordynator szkoleń,
Akademia Controllingu Sp. z o.o.
ICV POLSKA
tel. +48 (61) 852 33 53