menu Rejestracja EN
Ralph Treitz
Ralph Treitz
Managing Director w DELOITTE DIGITAL

 

Ralph Treitz jest Dyrektorem Zarządzającym w globalnej firmie Deloitte Digital. Jest światowym ekspertem w dziedzinie sztucznej inteligencji (AI) oraz doskonałym mówcą i inspiratorem. Dołączył do Deloitte w 2018 roku jako lider zespołu innowacyjnej firmy Trufa.

 

Trufa jest jedną z pierwszych aplikacji operacyjnych wykorzystujących sztuczną inteligencję (AI) do zarządzania wydajnością i efektywnością przedsiębiorstwa.

 

„Negatywne postrzeganie jest takie, że roboty zastąpią ludzi w miejscu pracy. Pozytywne jest takie, że pozwolą nam one wykonywać zadania na takim poziomie, o którym nigdy nie marzyliśmy.”

 

Od wielu lat jego pasją jest tworzenie przydatnych i wydajnych aplikacji opartych na najnowszych i najlepszych technologiach. Jako naukowiec informatyki i doświadczony przedsiębiorca posiada rozległą wiedzę i doświadczenie w zakresie rozwoju oprogramowania, architektury IT i aplikacji dla przedsiębiorstw.

 

„Prawdziwym wyzwaniem, jakie stwarza sztuczna inteligencja, jest wykorzystanie jej w sposób zarówno produktywny, jak i społecznie odpowiedzialny.”

 

Obecnie koncentruje się na technologiach chmurowych (Cloud), rozwiązaniach Big Data, Sztucznej Inteligencji (Artificial Intelligence), systemach autonomicznych (Autonomous Systems) i zwinnym rozwoju (Agile Development).

 

Ralph posiada doświadczenie w branży to motoryzacja, produkcyjnej i sprzedaży detalicznej.

 

„Być może powinniśmy z radością oczekiwać na czasy, w których Excel nie definiuje już granic naszych możliwości przetwarzania danych.”

 

Kontakt

dr Tomasz M. Zieliński
Dyrektor Zarządzający
ICV POLSKA
tel. +48 (61) 852 33 53
Maja Kramer
Członek Zarządu
Akademia Controllingu Sp. z o.o.
ICV POLSKA
tel. +48 (61) 852 33 53
Klaudia Blicharz
Koordynator ICV POLSKA
Akademia Controllingu Sp. z o.o.
ICV POLSKA
tel. +48 (61) 852 33 53
Marta Elimer
Koordynator szkoleń,
Akademia Controllingu Sp. z o.o.
ICV POLSKA
tel. +48 (61) 852 33 53