Partnerzy

Wiedza, praktyka i nowoczesność

Niezwykle ważną rolę podczas XVII kongresu ICV POLSKA (CIA 2023) pełnią nasi Partnerzy. Dzięki ich obecności uczestnicy kongresu zapoznają się z najnowszymi praktycznymi wdrożeniami oraz dowiedzą się, w jakim kierunku rozwijane są narzędzia wspierające controlling i zarządzanie. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w merytorycznych i praktycznych wykładach Partnerów kongresu oraz zachęcamy do zapoznawania się z ich najnowszymi osiągnięciami.

 

Złoci Partnerzy Merytoryczni


Solet
tworzy zespół ekspertów, którzy pracują razem ponad 20 lat. Spółka posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów z obszaru Business Intelligence, zaawansowanej analityki Data Science, hurtowni danych, self-service, Controllingu, konsolidacji sprawozdań finansowych i modeli optymalizacji procesów.

Zrozumienie biznesu i znajomość nowoczesnych technologii stanowią podstawę sukcesów wdrożeniowych zespołu Solet. Wizytówką firmy są liczne referencje i szerokie grono zadowolonych klientów, wśród których są liderzy różnych branż i wielu sektorów gospodarki. Solet posiada unikalne podejście do budowy systemów analitycznych. Polega on na wdrażaniu najlepszych światowych technologii jako narzędzi wspierających proces analizy biznesowej od wnikliwej Obserwacji danych do trafnych Zastosowań na poziomie operacyjnym i strategicznym. Wszystko to dzięki wartości prawidłowej Interpretacji faktów gospodarczych, która jest istotą i bezcenną cechą rozwiązań budowanych przez Solet. Dostarczanie najwyższej jakości systemów w obszarze szerokorozumianej analityki biznesowej stanowi cel nadrzędny spółki.

solet.pl

 

 


Srebrni Partnerzy Merytoryczni

Misją FlexiSolutions jest dostarczanie narzędzi wspierających cyfrową transformację procesów controllingu i sprawozdawczości. Stworzyliśmy i stale rozwijamy system FlexiReporting – wiodące rozwiązanie klasy Enterprise Performance Management, które zapewnia automatyzację raportowania finansowego i zarządczego, alokacji kosztów, budżetowania, prognozowania oraz konsolidacji sprawozdań finansowych.

Projektujemy i wdrażamy rozwiązania, które w zauważalny sposób poprawiają codzienną pracę kontrolerów, analityków i księgowych. Z naszych rozwiązań pomyślnie korzystają duże i średnie firmy - liderzy swoich branż oraz dynamicznie rozwijające się firmy dostrzegające potencjał innowacji w zarządzaniu dla budowania trwałej przewagi konkurencyjnej.

Naszym Klientom oferujemy unikalną propozycję wartości, którą powstaje w dzięki połączeniu nowoczesnego oprogramowania IT oraz eksperckich kompetencji w obszarze finansów i kontrolingu. Know-how zgromadzony podczas dotychczasowych projektów oraz doświadczenia wnoszone indywidualnie przez naszych pracowników stanowią fundament dla stałego doskonalenia systemu oraz skutecznej realizacji kolejnych wdrożeń.

www.flexisolutions.plNewDataLabs jest firmą skoncentrowaną na ułatwianiu pracy z danymi i zarządzaniem relacjami z klientem. Już od 2015 roku pomaga klientom zobaczyć i zrozumieć dane. Jest Premier Partnerem Tableau, Partnerem Salesforce, Silver Partnerem Microsoft oraz Partnerem Snowflake.

NewDataLabs to nie tylko wizualna analityka danych, czy największy na świecie CRM, ale również budowa rozwiązań jak hurtownie danych, rozwiązania ETL/ELT, modelowanie danych, projektowanie dashboardów analitycznych itp.

Zrealizowaliśmy ponad 300 projektów w różnego typu organizacjach – takich jak Decathlon, T-Mobile Polska, BNP Paribas Polska, VELUX, Śnieżka SA, INTERIA SA, czy Volkswagen Group Polska. Firma zgromadziła unikalny zespół wysokiej klasy Konsultantów, którzy oferują wsparcie kompleksowe jak i indywidualne. Dzięki współpracy z NewDataLabs klienci szybciej podejmują decyzje biznesowe oraz monetyzują swoje dane.

Jeśli chcesz podejmować decyzje biznesowe w oparciu o dane – porozmawiajmy! 

NewDataLabS - Tableau - Narzędzia Business Intelligence


Incube CPM jest wiodącym doradcą technicznym i merytorycznym w zakresie planowania, budżetowania, konsolidacji finansowej i raportowania (w tym raportowania ESEF i ESG).

Nasi konsultanci pomogają firmom w wyborze, a następnie wdrożeniu odpowiednich narzędzi IT, do przeprowadzenia transformacji finansów w firmie.

W naszym #butikdlaCFO możesz znaleźć najlepsze dostępne na rynku rozwiązania: IBM Planning Analytics, IBM Cognos Analytics i Cognos Controller, Lucanet, Qalcwise, OneStream, Insight Software lub Anaplan.

Dowiedz się więcej na https://incube.pl/ i obserwuj nas na Linkedin.


Specjalnością Cogit są systemy informatyczne wspierające wykorzystanie danych w zarządzaniu. Cogit pomaga zespołom, zarządom, menadżerom i controllerom podejmować lepsze decyzje i planować przyszłość w oparciu o dane.

Cogit (dawniej Codec Polska) koncentruje się na efektywnym wsparciu procesów zarządczych, m.in.: planowania, budżetowania, prognozowania, raportowania, analiz czy konsolidacji finansowej. Wdrażane rozwiązania wspierają wszystkie działy w organizacji od controllingu i finansów, po sprzedaż, logistykę i operacje. W swojej pracy łączy wiedzę i doświadczenie ekspertów biznesowych i informatycznych. Klientami Cogit są głownie duże i średnie firmy ze wszystkich branż. Dumą firmy jest wieloletnia współpraca z liderami bankowości, handlu, usług, produkcji, mediów i przemysłu. Partnerzy Cogit to światowi liderzy oprogramowania dla biznesu.

www.cogit.pl


 

Elitmind zajmuje się konsultingiem oraz tworzeniem i kompleksową implementacją innowacyjnych rozwiązań z zakresu Business Intelligence oraz zaawansowanej analityki danych.

Wierzymy w moc informacji, potencjał sztucznej inteligencji i skuteczne wykorzystanie mechanizmów machine learing. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że inteligentne wykorzystanie danych zmienia ogranizacje, zapewniając im przewagę nad konkurencją. Najnowsze technologie z zakresu analityki danych służą nam do rozwiązywania problemów naszych Klientów.

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla retail, finansów i kontrolingu, dzięki czemu rozumiemy wyzwania, z jakimi mierzę się te branże. Znamy (i stosujemy) standardy IBCS dotyczące wyglądu raportów, prezentacji i dashboardów. Nasze doświadczenie i kompetencje potwierdza wieloletnie partnerstwo z firmą Microsoft i dwie uzyskane Advanced Specializations: AI and Machine Learning in Microsoft Azure i Analytics on Microsoft Azure.

www.Elitmind.com


Akademia Controllingu

Akademia Controllingu Sp. z o.o. jest partnerem i wyłącznym przedstawicielem Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) w Polsce i tym samym zapewnia dostęp do zaawansowanych programów szkoleniowych z obszaru controllingu i zarządzania.

Akademia Controllingu Sp. z o.o. to firma szkoleniowa, która ma ugruntowaną pozycję na rynku, a jej klientami są największe polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa.

Akademia Controllingu Sp. z o.o. – pierwszy wybór controllerów w Polsce.

Akademia Controllingu Sp. z o.o. zapewnia solidne wykształcenie controllerów dzięki realizacji nowoczesnych i kompleksowych programów szkoleniowych. Tematyka szkoleń rekomendowana jest przez największe organizacje controllerów i finansistów jak: ICV, IMA, IFAC, CAM-I. W trakcie szkoleń realizowanych przez Akademię Controllingu uczestnicy rozwijają zarówno kompetencje twarde, analityczne jak i miękkie, interpersonalne.

www.akademiacontrollingu.pl
tel. +48 61 852 33 53


Brązowi Partnerzy Merytoryczni

SAIO to kompleksowa platforma do inteligentnej automatyzacji procesów biznesowych (RPA - Robotic Process Automation). Łączy ona doświadczenia polskiego oddziału ING w zakresie RPA z technologią sztucznej inteligencji (AI), w celu zapewnienia firmom kompleksowych usług automatyzacji - w obszarach jak księgowość, HR, zakupy i sprzedaż, operacje, obsługa klienta, Know Your Customer (KYC), IT i wielu innych.

SAIO świadczy także pełen zakres usług robotyzacji: począwszy od przeglądu procesów, poprzez szkolenia, aż do wdrożenia. Produktem końcowym jest robot, który automatycznie realizuje procesy w firmie. SAIO gwarantuje bezpieczeństwo, szybkość wdrożenia oraz pełną kontrolę nad wdrożonymi robotami.

www.saio.com


 

 

 

 

 

 

 


Pozostali Partnerzy Merytoryczni

Firma ABC Akademia Sp. z o.o. to centrum kompetencyjne oraz lider wdrażania zaawansowanych platform zarządczo-controllingowych.

Firma jest producentem nowoczesnego oprogramowania Doctor Coster®, które aktualnie wdrażane jest w największych grupach kapitałowych oraz przedsiębiorstwach z wielu branż (produkcja, handel, finanse, usługi).

Misją firmy ABC Akademia jest „Odkrywanie Prawdy o Zyskach”, a jej podstawowym celem jest zwiększenie efektywności i rentowności polskich, europejskich oraz światowych przedsiębiorstw.

www.abcakademia.com.pl


Patroni Medialni

 

 

 

 

 


Partnerzy organizacyjni

 

Akademia Controllingu

Akademia Controllingu Sp. z o.o. jest partnerem i wyłącznym przedstawicielem Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) w Polsce i tym samym zapewnia dostęp do zaawansowanych programów szkoleniowych z obszaru controllingu i zarządzania.

Akademia Controllingu Sp. z o.o. to firma szkoleniowa, która ma ugruntowaną pozycję na rynku, a jej klientami są największe polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa.

Akademia Controllingu Sp. z o.o. – pierwszy wybór controllerów w Polsce.

Akademia Controllingu Sp. z o.o. zapewnia solidne wykształcenie controllerów dzięki realizacji nowoczesnych i kompleksowych programów szkoleniowych. Tematyka szkoleń rekomendowana jest przez największe organizacje controllerów i finansistów jak: ICV, IMA, IFAC, CAM-I. W trakcie szkoleń realizowanych przez Akademię Controllingu uczestnicy rozwijają zarówno kompetencje twarde, analityczne jak i miękkie, interpersonalne.

www.akademiacontrollingu.pl
tel. +48 61 852 33 53


Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV – Internationaler Controller Verein) jest największym, prestiżowym stowarzyszeniem społeczności controllerów w Europie. Naszym celem jest integracja środowiska, wzmocnienie statusu i rangi społeczności controllerów oraz pokazanie ich istotnej roli jako kluczowych partnerów biznesowych kadry zarządzającej.

Kongresy Controlling Intelligence Adventure organziowane przez ICV to zawsze ogromna dawka międzynarodowego know-how, wymiana doświadczeń, inspiracje oraz networking. Kongresy CIA to najważniejsze wydarzenia controllingowe w Polsce adresowane do menedżerów oraz controllerów.

Nie ma niczego tak wartościowego, co może zastąpić networking na kongresie ICV.

Matthias von Daacke