Partnerzy

Wiedza, praktyka i nowoczesność

Niezwykle ważną rolę podczas XVIII kongresu ICV POLSKA (CIA 2024) pełnią nasi Partnerzy. Dzięki ich obecności uczestnicy kongresu zapoznają się z najnowszymi praktycznymi wdrożeniami oraz dowiedzą się, w jakim kierunku rozwijane są narzędzia wspierające controlling i zarządzanie. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w merytorycznych i praktycznych wykładach Partnerów kongresu oraz zachęcamy do zapoznawania się z ich najnowszymi osiągnięciami.

 

Złoty Partner Merytoryczny

Akademia Controllingu Sp. z o.o. to firma szkoleniowa, której celem jest kształcenie i doskonalenie umiejętności pracowników z obszaru finansów, controllingu, księgowości, rachunkowości zarządczej oraz Financial Planning and Analysis na różnych szczeblach w nowoczesnych organizacjach.

Akademia Controllingu jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce i partnerem największego w Europie Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV – Internationaler Controller Verein). Współpraca ICV z Akademią Controllingu daje polskim controllerom możliwość skorzystania z synergii wynikającej z połączenia dostępu do zaawansowanej wiedzy dostarczanej przez Akademię Controllingu oraz praktyki i relacji osobistych, za którymi stoi ICV.

Akademia Controllingu prowadzi program dyplomowy Advanced Controlling Business Partner (ACBP), który jest jedynym na polskim rynku zaawansowanym programem dyplomowym, opartym jest na nowoczesnej, aktualnej i praktycznej wiedzy controllingowej wypracowywanej przez najważniejsze światowe organizacje zajmujące się controllingiem: Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (International Association of Controllers – ICV) oraz International Group of Controlling (IGC).

Nasze motto „Akademia Controllingu Sp. z o.o. - Twój pierwszy wybór”, zobowiązuje nas również do ciągłego rozwoju i zapewnienia długoterminowej oferty rozwojowej naszym klientom. Współpraca z ICV daje nam właśnie tę możliwość, która z pewnością przełoży się na korzyści dla wszystkich członków ICV oraz klientów Akademii Controllingu Sp. z o.o.

akademiacontrollingu.pl


Srebrni Partnerzy Merytoryczni

 

FlexiSolutions – łączymy IT z biznesem

Jesteśmy zespołem 30 pasjonatów, ekspertów i konsultantów biznesowych, gotowych do wsparcia Twojej firmy. Od 2016 roku tworzymy zaawansowane oprogramowanie, które rewolucjonizuje procesy controllingowe i sprawozdawcze w firmach w Polsce oraz międzynarodowych grupach kapitałowych.

Odkryj możliwości, jakie oferuje FlexiReporting – nasze stale rozwijane rozwiązanie klasy EPM.

Dzięki naszemu systemowi zyskasz automatyzację w raportowaniu finansowym i zarządczym, dokładną alokację kosztów, efektywne planowanie budżetu, precyzyjne prognozy oraz sprawne konsolidowanie sprawozdań finansowych.

Współpracujemy zarówno z dużymi liderami branż, jak i średnimi dynamicznie rozwijającymi się firmami. Dlaczego?

Bo dostrzegamy potencjał innowacji w zarządzaniu, który może stworzyć trwałą przewagę konkurencyjną. Nasze nowoczesne rozwiązania technologiczne są doskonale dopasowane do wspierania cyfrowych procesów biznesowych i spełniania indywidualnych potrzeb.

Korzystając z naszego bogatego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy zdobytej podczas licznych projektów, nieustannie ulepszamy nasz system, aby skutecznie wprowadzać nowe wdrożenia.

Twórz z nami system dopasowany do Twoich potrzeb,, wykorzystując gotowe funkcjonalności dostępne w modułach platformy FlexiReporting. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i i zapewnij swojej firmie narzędzia, które znacząco wspierają jej rozwój.

flexisolutions.pl

 

Specjalnością Cogit są systemy informatyczne wspierające wykorzystanie danych w zarządzaniu. Cogit pomaga zespołom, zarządom, menadżerom i controllerom podejmować lepsze decyzje i planować przyszłość w oparciu o dane.

Cogit (dawniej Codec Polska) koncentruje się na efektywnym wsparciu procesów zarządczych, m.in.: planowania, budżetowania, prognozowania, raportowania, analiz czy konsolidacji finansowej. Wdrażane rozwiązania wspierają wszystkie działy w organizacji od controllingu i finansów, po sprzedaż, logistykę i operacje. W swojej pracy łączy wiedzę i doświadczenie ekspertów biznesowych i informatycznych. Klientami Cogit są głownie duże i średnie firmy ze wszystkich branż. Dumą firmy jest wieloletnia współpraca z liderami bankowości, handlu, usług, produkcji, mediów i przemysłu. Partnerzy Cogit to światowi liderzy oprogramowania dla biznesu.

cogit.pl

 

Controlling Systems – wspomagamy biznes poprzez controlling

Od 20 lat jesteśmy ekspertami w dziedzinie controllingu i dzięki temu zwiększamy efektywność naszych Klientów. Jesteśmy partnerami zarówno dla controllerów finansowych jak i dla dyrektorów finansowych. Beneficjentami naszych rozwiązań w firmie są także menedżerowie niefinansowi.

Zajmujemy się controllingiem kompleksowo. Od strony informatycznej, szkoleniowej i doradczej, dlatego rozwijamy jednocześnie takie obszary jak:

  • Narzędzia - rozwijamy i wdrażamy zaawansowany system controllingowy Eureca, który jest dostępny w wielu elastycznych opcjach.
  • Koncepcje - najnowsze trendy w controllingu i wiedza ekspertów.
  • Ludzie - budowanie kompetencji controllingowych wśród menedżerów i pracowników naszych klientów.

Pomaga nam w tym doświadczenie ponad 240 zrealizowanych wdrożeń controllingu w Polsce.

Przez 20 lat zespół Controlling Systems zmierzył się z wieloma wyzwaniami controllingowymi w firmach z różnych branż, dlatego posiada przekrojową i praktyczną wiedzę na temat potrzeb oraz rozwiązań controllingowych w Polsce.

controlling-systems.pl

 

FLOW P.S.A. to producent oprogramowania FLOWBI specjalizujący się w analizie biznesowej oraz optymalizacji procesów controllingowych.

Firma FLOW oferuje kompleksowe usługi w obszarze analityki biznesowej dostosowane do potrzeb klientów z różnych branż.

 

Rozwiązania FLOWBI opierają się na 4 filarach: Self-Service BI, standardy IBCS, Artificial Intelligence (AI) oraz ABC/RPCA.

To unikalne połączenie pozwala na budowę skutecznych systemów controllingowych ukierunkowujących organizacje na przyszłość oraz na realizację celów.

 

Celem wdrażania produktów firmy FLOW jest dostarczenie klientom kompleksowych i efektywnych rozwiązań, które przynoszą wymierne korzyści biznesowe.

 

Skontaktuj się z nami: https://flowbi.pl/

 


Brązowi Partnerzy Merytoryczni

 

SAIO to kompleksowa platforma do inteligentnej automatyzacji procesów biznesowych (RPA - Robotic Process Automation). Łączy ona doświadczenia polskiego oddziału ING w zakresie RPA z technologią sztucznej inteligencji (AI), w celu zapewnienia firmom

 

kompleksowych usług automatyzacji - w obszarach jak księgowość, HR, zakupy i sprzedaż, operacje, obsługa klienta, Know Your Customer (KYC), IT i wielu innych.

SAIO świadczy także pełen zakres usług robotyzacji: począwszy od przeglądu procesów, poprzez szkolenia, aż do wdrożenia. Produktem końcowym jest robot, który automatycznie realizuje procesy w firmie. SAIO gwarantuje bezpieczeństwo, szybkość wdrożenia oraz pełną kontrolę nad wdrożonymi robotami.

www.saio.com

 

 

Infar Sp. z o. o. jest polską firmą consultingową oraz dostawcą rozwiązań wspierających efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem. Z sukcesem funkcjonujemy na rynku krajowym od 2003 roku, stale rozwijając się i dostarczając firmom z całego kraju zaawansowane rozwiązania oraz specjalistyczną wiedzę. Jesteśmy liderem w zakresie innowacyjnych rozwiązań i technologii, które pomagają osiągać wysokie zyski i zrównoważony rozwój.

Dzieląc się naszym doświadczeniem i wiedzą dziedzinową pomagamy przedsiębiorstwom w realizacji ich celów biznesowych przy zastosowaniu nowoczesnych technologii informatycznych i technik organizacyjnych.

Dostarczamy informacje, które odkrywają nową jakość informacji, usprawniają procesy biznesowe i budują mocne relacje z klientami.

Pomagamy w osiągnięciu strategicznej przewagi na globalizującym się rynku poprzez przełamywanie barier technologicznych związanych z dostępem do danych.

https://infar.com.pl/


Patroni Medialni

 

 

 

 

 


Partnerzy organizacyjni

 

Akademia Controllingu

Akademia Controllingu Sp. z o.o. jest partnerem i wyłącznym przedstawicielem Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) w Polsce i tym samym zapewnia dostęp do zaawansowanych programów szkoleniowych z obszaru controllingu i zarządzania.

Akademia Controllingu Sp. z o.o. to firma szkoleniowa, która ma ugruntowaną pozycję na rynku, a jej klientami są największe polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa.

Akademia Controllingu Sp. z o.o. – pierwszy wybór controllerów w Polsce.

Akademia Controllingu Sp. z o.o. zapewnia solidne wykształcenie controllerów dzięki realizacji nowoczesnych i kompleksowych programów szkoleniowych. Tematyka szkoleń rekomendowana jest przez największe organizacje controllerów i finansistów jak: ICV, IMA, IFAC, CAM-I. W trakcie szkoleń realizowanych przez Akademię Controllingu uczestnicy rozwijają zarówno kompetencje twarde, analityczne jak i miękkie, interpersonalne.

www.akademiacontrollingu.pl
tel. +48 61 852 33 53


Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV – Internationaler Controller Verein) jest największym, prestiżowym stowarzyszeniem społeczności controllerów w Europie. Naszym celem jest integracja środowiska, wzmocnienie statusu i rangi społeczności controllerów oraz pokazanie ich istotnej roli jako kluczowych partnerów biznesowych kadry zarządzającej.

Kongresy Controlling Intelligence Adventure organziowane przez ICV to zawsze ogromna dawka międzynarodowego know-how, wymiana doświadczeń, inspiracje oraz networking. Kongresy CIA to najważniejsze wydarzenia controllingowe w Polsce adresowane do menedżerów oraz controllerów.

https://icvpolska.pl/

Nie ma niczego tak wartościowego, co może zastąpić networking na kongresie ICV.

Matthias von Daacke