Partnerzy

Wiedza, praktyka i nowoczesność

Niezwykle ważną rolę podczas XVIII kongresu ICV POLSKA (CIA 2024) pełnią nasi Partnerzy. Dzięki ich obecności uczestnicy kongresu zapoznają się z najnowszymi praktycznymi wdrożeniami oraz dowiedzą się, w jakim kierunku rozwijane są narzędzia wspierające controlling i zarządzanie. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w merytorycznych i praktycznych wykładach Partnerów kongresu oraz zachęcamy do zapoznawania się z ich najnowszymi osiągnięciami.

 

Złoty Partner Merytoryczny

 


Srebrni Partnerzy Merytoryczni

 

FlexiSolutions – łączymy IT z biznesem

Jesteśmy zespołem 30 pasjonatów, ekspertów i konsultantów biznesowych, gotowych do wsparcia Twojej firmy. Od 2016 roku tworzymy zaawansowane oprogramowanie, które rewolucjonizuje procesy controllingowe i sprawozdawcze w firmach w Polsce oraz międzynarodowych grupach kapitałowych.

Odkryj możliwości, jakie oferuje FlexiReporting – nasze stale rozwijane rozwiązanie klasy EPM.

Dzięki naszemu systemowi zyskasz automatyzację w raportowaniu finansowym i zarządczym, dokładną alokację kosztów, efektywne planowanie budżetu, precyzyjne prognozy oraz sprawne konsolidowanie sprawozdań finansowych.

Współpracujemy zarówno z dużymi liderami branż, jak i średnimi dynamicznie rozwijającymi się firmami. Dlaczego?

Bo dostrzegamy potencjał innowacji w zarządzaniu, który może stworzyć trwałą przewagę konkurencyjną. Nasze nowoczesne rozwiązania technologiczne są doskonale dopasowane do wspierania cyfrowych procesów biznesowych i spełniania indywidualnych potrzeb.

Korzystając z naszego bogatego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy zdobytej podczas licznych projektów, nieustannie ulepszamy nasz system, aby skutecznie wprowadzać nowe wdrożenia.

Twórz z nami system dopasowany do Twoich potrzeb,, wykorzystując gotowe funkcjonalności dostępne w modułach platformy FlexiReporting. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i i zapewnij swojej firmie narzędzia, które znacząco wspierają jej rozwój.

flexisolutions.pl

 

Specjalnością Cogit są systemy informatyczne wspierające wykorzystanie danych w zarządzaniu. Cogit pomaga zespołom, zarządom, menadżerom i controllerom podejmować lepsze decyzje i planować przyszłość w oparciu o dane.

Cogit (dawniej Codec Polska) koncentruje się na efektywnym wsparciu procesów zarządczych, m.in.: planowania, budżetowania, prognozowania, raportowania, analiz czy konsolidacji finansowej. Wdrażane rozwiązania wspierają wszystkie działy w organizacji od controllingu i finansów, po sprzedaż, logistykę i operacje. W swojej pracy łączy wiedzę i doświadczenie ekspertów biznesowych i informatycznych. Klientami Cogit są głownie duże i średnie firmy ze wszystkich branż. Dumą firmy jest wieloletnia współpraca z liderami bankowości, handlu, usług, produkcji, mediów i przemysłu. Partnerzy Cogit to światowi liderzy oprogramowania dla biznesu.

cogit.pl

 

Controlling Systems – wspomagamy biznes poprzez controlling

Od 20 lat jesteśmy ekspertami w dziedzinie controllingu i dzięki temu zwiększamy efektywność naszych Klientów. Jesteśmy partnerami zarówno dla controllerów finansowych jak i dla dyrektorów finansowych. Beneficjentami naszych rozwiązań w firmie są także menedżerowie niefinansowi.

Zajmujemy się controllingiem kompleksowo. Od strony informatycznej, szkoleniowej i doradczej, dlatego rozwijamy jednocześnie takie obszary jak:

  • Narzędzia - rozwijamy i wdrażamy zaawansowany system controllingowy Eureca, który jest dostępny w wielu elastycznych opcjach.
  • Koncepcje - najnowsze trendy w controllingu i wiedza ekspertów.
  • Ludzie - budowanie kompetencji controllingowych wśród menedżerów i pracowników naszych klientów.

Pomaga nam w tym doświadczenie ponad 240 zrealizowanych wdrożeń controllingu w Polsce.

Przez 20 lat zespół Controlling Systems zmierzył się z wieloma wyzwaniami controllingowymi w firmach z różnych branż, dlatego posiada przekrojową i praktyczną wiedzę na temat potrzeb oraz rozwiązań controllingowych w Polsce.

controlling-systems.pl


Patroni Medialni

 

 

 

 

 


Partnerzy organizacyjni

 

Akademia Controllingu

Akademia Controllingu Sp. z o.o. jest partnerem i wyłącznym przedstawicielem Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) w Polsce i tym samym zapewnia dostęp do zaawansowanych programów szkoleniowych z obszaru controllingu i zarządzania.

Akademia Controllingu Sp. z o.o. to firma szkoleniowa, która ma ugruntowaną pozycję na rynku, a jej klientami są największe polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa.

Akademia Controllingu Sp. z o.o. – pierwszy wybór controllerów w Polsce.

Akademia Controllingu Sp. z o.o. zapewnia solidne wykształcenie controllerów dzięki realizacji nowoczesnych i kompleksowych programów szkoleniowych. Tematyka szkoleń rekomendowana jest przez największe organizacje controllerów i finansistów jak: ICV, IMA, IFAC, CAM-I. W trakcie szkoleń realizowanych przez Akademię Controllingu uczestnicy rozwijają zarówno kompetencje twarde, analityczne jak i miękkie, interpersonalne.

www.akademiacontrollingu.pl
tel. +48 61 852 33 53


Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV – Internationaler Controller Verein) jest największym, prestiżowym stowarzyszeniem społeczności controllerów w Europie. Naszym celem jest integracja środowiska, wzmocnienie statusu i rangi społeczności controllerów oraz pokazanie ich istotnej roli jako kluczowych partnerów biznesowych kadry zarządzającej.

Kongresy Controlling Intelligence Adventure organziowane przez ICV to zawsze ogromna dawka międzynarodowego know-how, wymiana doświadczeń, inspiracje oraz networking. Kongresy CIA to najważniejsze wydarzenia controllingowe w Polsce adresowane do menedżerów oraz controllerów.

https://icvpolska.pl/

Nie ma niczego tak wartościowego, co może zastąpić networking na kongresie ICV.

Matthias von Daacke