

Rejestracja
Zagwarantuj sobie uczestnictwo zapisz się już teraz!
„Aby skutecznie konkurować na rynku, polskie przedsiębiorstwa muszą wkładać więcej myśli controllingowej w swoje produkty i usługi. Myśl ta musi pochodzić od każdej osoby w przedsiębiorstwie, co z pewnością przełoży się na wzrost konkurencyjności naszych przedsiębiorstw.”
Dyrektor Zarządzający ICV POLSKA (International Association of Controllers – ICV).
Ekspert biznesowy, konsultant i wykładowca controllingu i Business Intelligence.
Prezes Zarządu i opiekun merytoryczny w Akademii Controllingu Sp. z o.o. – wyłącznego przedstawiciela i partnera strategicznego ICV w Polsce.
„Dzisiejsza największa obawa ludzkości to, aby nie stracić znaczenia i nie zostać wykluczonym! Dotyczy to również biznesu i pracy.”
Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dziedzina: finanse, specjalność: controlling, rachunkowość. Stały współpracownik Katedry Controllingu Analizy Finansowej i Wyceny w UEP.
Autor zaawansowanej koncepcji zasobowo-procesowego rachunku kosztów (ZPRK/RPCA) wdrażanej w dużych grupach kapitałowych oraz przedsiębiorstwach z wielu branż produkcyjnych, handlowych, finansowych i usługowych. Jego koncepcja z obszaru zarządzania i controllingu spotkała się z uznaniem takich firm jak: ORLEN Laboratorium, LOTOS Kolej, Energa Obrót, Electrolux, FirstData Poland (POLCARD), Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, Blachotrapez, Spomlek, Sun Garden, Komputronik, Kupiec i inne.
„Nowe zespoły typu Człowiek + Sztuczna Inteligencja mogą zacząć dominować w najbliższej przyszłości i bardzo szybko zdobywać przewagę konkurencyjną nie tylko w życiu zawodowym, ale również w życiu prywatnym.”
Jest autorem pierwszej książki o koncepcji ZPRK: Zieliński, T.M., 2017, Zasobowo-procesowy rachunek kosztów, Akademia Controllingu, Poznań, (967 stron) oraz wielu artykułów z obszaru controllingu, zarządzania procesowego oraz business intelligence.
dr Tomasz M. Zieliński to charyzmatyczny wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Szkole Głównej Handlowej, Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytecie Łódzkim oraz w Akademii Controllingu Sp. z o.o.
„Elastyczność, dostosowanie i szybka adaptacja do nowych funkcji i zadań jest kluczowa dla społeczności finansistów na świecie.”