Dr Tomasz M. Zieliński

„Aby skutecznie konkurować na rynku, polskie przedsiębiorstwa muszą wkładać więcej myśli controllingowej w swoje produkty i usługi. Myśl ta musi pochodzić od każdej osoby w przedsiębiorstwie, co z pewnością przełoży się na wzrost konkurencyjności naszych przedsiębiorstw.”

 

Dyrektor Zarządzający ICV POLSKA (International Association of Controllers – ICV).

 

Ekspert biznesowy, konsultant i wykładowca controllingu i Business Intelligence.

 

Prezes Zarządu i opiekun merytoryczny w Akademii Controllingu Sp. z o.o. – wyłącznego przedstawiciela i partnera strategicznego ICV w Polsce.

 

„Dzisiejsza największa obawa ludzkości to, aby nie stracić znaczenia i nie zostać wykluczonym! Dotyczy to również biznesu i pracy.”

 

Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dziedzina: finanse, specjalność: controlling, rachunkowość.  Stały współpracownik Katedry Controllingu Analizy Finansowej i Wyceny w UEP.

 

Autor zaawansowanej koncepcji zasobowo-procesowego rachunku kosztów (ZPRK/RPCA) wdrażanej w dużych grupach kapitałowych oraz przedsiębiorstwach z wielu branż produkcyjnych, handlowych, finansowych i usługowych. Jego koncepcja z obszaru zarządzania i controllingu spotkała się z uznaniem takich firm jak: ORLEN Laboratorium, LOTOS Kolej, Energa Obrót, Electrolux, FirstData Poland (POLCARD), Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, Blachotrapez, Spomlek, Sun Garden, Komputronik, Kupiec i inne.

 

„Nowe zespoły typu Człowiek + Sztuczna Inteligencja mogą zacząć dominować w najbliższej przyszłości i bardzo szybko zdobywać przewagę konkurencyjną nie tylko w życiu zawodowym, ale również w życiu prywatnym.”

 

Jest autorem pierwszej książki o koncepcji ZPRK: Zieliński, T.M., 2017, Zasobowo-procesowy rachunek kosztów, Akademia Controllingu, Poznań, (967 stron) oraz wielu artykułów z obszaru controllingu, zarządzania procesowego oraz business intelligence.

 

dr Tomasz M. Zieliński to charyzmatyczny wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Szkole Głównej Handlowej, Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytecie Łódzkim oraz w Akademii Controllingu Sp. z o.o.

 

„Elastyczność, dostosowanie i szybka adaptacja do nowych funkcji i zadań jest kluczowa dla społeczności finansistów na świecie.”

Dr Tomasz M. Zieliński

Dyrektor Zarządzający ICV POLSKA - Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)

Pozostali prelegenci

Dr Rita Niedermayr

Managing Director, Controller Institut Austria Partner, EY Austria (transformation, learning and change) Member of the managing committee, International Group of Controlling

Marie-Luise Lehmann

Senior Manager Finance & Performance w Deloitte Consulting

Stefan Tobias

Partner w Horváth & Partner GmbH

Paweł Kwiatkowski

Dyrektor Biura Kontrolingu i Analiz, LOTOS Kolej sp. z o.o.

Remigiusz Kinas

Dyrektor Biura Projektów i Inteligentnej Automatyzacji, Grupa NEUCA

Małgorzata Podskarbi

Członek Zarządu ICV GLOBAL, Menedżerka w Volkswagen Poznań

dr Paweł Błaszkiewicz

Trener umiejętności menedżerskich

UNDER CONTROL

by Małgosia i Tomek